Skip to main content

Komis samochodowy

Jako firma Skup Aut Filar prowadzi również aktywną działalność komisową. Oferujemy dobrej jakości auta w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szeroki wybór sprawdzonych samochodów używanych. Nie zwlekaj i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę.

Komis samochodowy Filar oferuje:

  • auta osobowe
  • samochody ciężarowe
  • auta dostawcze
  • motocykle
  • samochody nietypowe

Nie przegap okazji – kup sprawdzone auto w rewelacyjnej cenie!

Parametry, wygląd i stan techniczny naszych pojazdów są stale kontrolowane. Komis Skup Aut Filar to nie tylko wysokiej jakości auta używane, to także rzetelne wyceny oraz najlepsze ceny na rynku. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz kompleksową ofertę finansowania.

Sprawdź atrakcyjną ofertę komisu samochodowego Filar

Korzystając z naszego komisu masz pewność, że oferowane auta to pojazdy komfortowe, dobrze zachowane, w dobrym stanie technicznym. Oferujemy samochody z pełną dokumentacją historii serwisowej i udokumentowanym przebiegiem. Współpraca z nami opiera się na jasnych i bezpiecznych zasadach. Każdemu klientowi oferujemy jazdę próbną oraz możliwość wykonania przeglądu technicznego.

Komis samochodowy – sprzedaż ratalna

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów oferujemy sprzedaż samochodów w formie ratalnej. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły sprzedaży ratalnej. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nasz personel gwarantuje fachowe doradztwo i przyjazne nastawienie względem każdego potencjalnego klienta. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.