Skip to main content

Jak przebiega proces sprzedaży

Proces sprzedaży auta ze Skupem Aut Filar przebiega sprawnie i bezproblemowo. Cały proces można zamknąć w 3 prostych krokach. Proces sprzedaży auta usprawniają formularze zgłoszeniowe dostępne na naszej stronie. Podanie niezbędnych danych pozwoli naszym specjalistom przygotować wycenę. Taka wycena ma zupełnie niezobowiązujący i bezpłatny charakter.

Zapraszamy do kontaktu w godz. od 7.00 do 23.00 – tel. 505 605 705

Po akceptacji ceny, ustalane są szczegóły spotkania. Auta odbierane są na nasz koszt, staramy się dojeżdżać do klienta w możliwe najkrótszym czasie. Dbając o pełne zadowolenie klientów pracujemy siedem dni w tygodniu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest w pełni przejrzysta Wszystkie formalności związane z transakcją kupna-sprzedaży załatwiane są „od ręki”, na miejscu u klienta. Każdy z klientów ma możliwość wycofania składki OC. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli pojazdów na sprzedaż, dbamy aby cały proces sprzedaży przeprowadzony był w sposób komfortowy i wygodny dla klienta.

Korzystanie z usług Skup Aut Filar to:

  • w pełni bezpieczna i komfortowa transakcja
  • wyłącznie niezbędne formalności
  • najlepsze ceny na rynku
  • profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo

Jako skup aut istniejemy od wielu lat, tym samym zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam wyróżniać się na tle konkurencji. Działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolne miejsce na terenie województwa pomorskiego. Błyskawicznie reagujemy na każde zgłoszenie. Jesteśmy elastyczni, naszym klientom proponujemy atrakcyjne warunki finansowe.