Skip to main content

Zadzwoń i sprzedaj samochód:
 Tel. (+48) 505 605 705

Skup motocykli

Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać swój motocykl, zachęcamy do kontaktu. 100% satysfakcji bez żadnego ryzyka? Z nami to możliwe!

Rzetelny motocykli za gotówkę - sprzedaj swój motocykl wygodnie, szybko i w uczciwej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaj samochód

Szybka płatność

Bezpłatny dojazd

Gotówka do ręki

Wypełnij formularz aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez skupautfilar.pl. w celu obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności.

Sprzedaj swój motocykl szybko i sprawnie

Zapraszamy właścicieli motocykli - jesteśmy zainteresowani pojazdami każdego rodzaju, sprawnymi i uszkodzonymi. Interesują nas motocykle i quady w każdym stanie, również te z przeznaczeniem na złomowanie. Sprawnie wycenimy i odkupimy Twój motocykl. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz bezpłatny dojazd do klienta. Chcesz atrakcyjnie i bezpiecznie sprzedać swój motocykl? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Jakie motocykle skupujemy?

Jesteśmy w stanie odkupić motocykl każdej marki, w każdym roczniku, bez względu na ważność badań technicznych. Odbieramy pojazd na własny koszt, przygotowujemy wycenę i natychmiastowo odkupujemy motocykl, płacąc w formie dogodnej dla klienta.

Skup motocykli za gotówkę

Jesteśmy profesjonalistami, od wielu lat funkcjonujemy w branży motoryzacyjne, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Odkupimy Twój motocykl sprawnie i szybko. Zadzwoń, a my załatwimy resztę formalności.

Płacimy najwięcej – sprawdź!

Chcesz dopytać o szczegóły oferty? Potrzebujesz konsultacji bądź masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 23.00, tel. 505 605 705

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!

Jarosław Malec