Skip to main content

Ile można dostać za samochód w skupie aut w Poznaniu?

Dodaj komentarz

Sprzedaż auta może przysporzyć wielu problemów. Niezbędne jest oszacowanie jego wartości, usunięcie istotnych usterek, zadbanie o jak najlepszy stan wizualny oraz przygotowanie bezpiecznej umowy. Dla laika wszystko to może się wydawać wyjątkowo trudne. Istnieją sposoby, by ułatwić sobie pozbycie się zbędnego samochodu i warto zdecydowanie z nich korzystać, by nie czekać długo na sprzedaż i nie wygenerować sobie dodatkowych problemów już po sprzedaniu auta.

Czytaj więcej

Wypadek samochodowy za granicą – co robić?

1 komentarz

Wypadki samochodowe za granicą to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdej osobie. Choć nikt nie chce doświadczyć takiego zdarzenia, to jednak ważne jest, aby wiedzieć, jakie kroki podjąć, aby skutecznie i bezpiecznie zareagować. Warto wiedzieć, jakie są najważniejsze kroki, które należy podjąć po wypadku samochodowym za granicą, aby zapewnić sobie i innym kierowcom jak najlepsze bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Top 5 skupów aut dostawczych - Warszawa

Dodaj komentarz

Skup aut to miejsce, gdzie szybko i bezproblemowo możemy pozbyć się swojego starego, wysłużonego samochodu. Dotyczy to również aut dostawczych, które zazwyczaj bywają mocno wyeksploatowane i trudno jest znaleźć na nie kupca prywatnego. W Warszawie znajdziemy kilkanaście miejsc, które skupują pojazdy dostawcze, jednak które z nich warto wybrać? Przedstawiamy top 5 skupów aut dostawczych w Warszawie.

Czytaj więcej

Ile zarabia kierowca taxi i jak wygląda jego praca?

Dodaj komentarz

Taksówki na stałe wrosły w krajobraz ulic polskich miast. To z kolei oznacza, że zawód taksówkarza cieszy się sporą popularnością, a legendy o wysokich zarobkach w tej branży mają w sobie sporo prawdy. Na polski rynek weszły nawet międzynarodowe przedsiębiorstwa, do których należy chociażby Uber. Od tradycyjnych korporacji taksówkarskich różnią się one tym, że zapewniają swoim kierowcą sporą swobodę w dobrze dni i godzin pracy. Ile można zarobić jako taksówkarz i czy praca na tym stanowisku jest w ogóle opłacalna?

Czytaj więcej

Na czym polega procedura kasacji pojazdów?

Dodaj komentarz

W momencie konieczności sprzedaży auta, ze względu na jego długoletnią wierną służbę, problemy natury technicznej lub konieczność oddania go do kasacji, warto znaleźć firmę wyspecjalizowaną w tej działalności, jak auto kasacja. Miejsca tego typu w trakcie przekazywania auta odpowiednio je wycenią, uwzględniając przy tym wiek samochodu, markę oraz jego stan techniczny. Sama stacja demontażowa odzyskuje nie tylko metale wtórne, ale również podzespoły mechaniczne takie jak silnik, sprzęgła, czy sprawne skrzynie biegów.

Czytaj więcej

Ranking skupów aut w powiecie ciechanowskim

Dodaj komentarz

Wybór miejsca, w którym chcemy sprzedać swój używany samochód, musi być dokładnie przemyślany. Skupy aut posiadają bowiem w swojej ofercie różne udogodnienia dla potencjalnych klientów, a w tak dużej konkurencji na rynku łatwo również trafić na nieuczciwą firmę. Dlatego też ważne jest, by przy jej wyborze zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Aby ułatwić nieco to zadanie, zebraliśmy opinie klientów, tworząc ranking skupów aut w powicie ciechanowskim.

Czytaj więcej

Jak zorganizować transport gości po weselu?

Dodaj komentarz

Organizacja własnego wesela to skomplikowane wyzwanie. Wiele par chce, aby to był dzień, w którym to właśnie na nich skupi się cała uwaga. Ważne są jednak również potrzeby zaproszonych gości, którzy będą chcieli towarzyszyć zakochanym w tym niezwykle istotnym wydarzeniu. Aby przygotować idealne wesele, należy nie tylko wybrać dobrą salę i catering, sporządzić listę gości czy też dokonać wyboru najlepszego zespołu, ale również zapewnić uczestnikom imprezy bezpieczny powrót do domów i mieszkań. Jest to istotne zwłaszcza wówczas, gdy podczas wesela serwowany będzie alkohol. Nic dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się możliwość wynajmu busów. Takie rozwiązanie jest nie tyko bezpieczne, ale również i niezwykle praktyczne.

Czytaj więcej

Jak szybko i bezpiecznie sprzedać używane auto?

2 koment.

Każdy, kto chce sprzedać swój wysłużony samochód, oczekuje szybkiej i bezpiecznej transakcji. Nie zawsze jednak wszystko przebiega po myśli właściciela pojazdu. Zdarza się, że na ogłoszenie wystawione w Internecie długo nikt nie odpowiada, albo zgłasza się potencjalny nabywca, któremu zależy na znacznej obniżce ceny, co dla właściciela auta jest po prostu nieopłacalne. Oddając auto do komisu, również trzeba liczyć się z długim czasem oczekiwania na finał transakcji. Wobec tego, czy istnieje metoda, która pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, jaki trzeba włożyć w samodzielną sprzedaż pojazdu? Coraz więcej kierowców przekonuje się, że warto w tym celu skorzystać z usług skupu aut. Czy to pewny sposób na szybką i bezpieczną sprzedaż samochodu?

Czytaj więcej

Co zrobić z uszkodzonym samochodem?

2 koment.

Sytuacje, w których samochód, który był przez nas użytkowany przez długi czas, ulega poważnej awarii, nie należą niestety do rzadkości. Nie zawsze naprawa wozu jest w takiej sytuacji opłacalna - samochody starsze lub zużyte mają często niską wartość  rynkową, podczas gdy na przykład usterka silnika może oznaczać konieczność poniesienia sporych wydatków. W takiej sytuacji remont pojazdu może wiązać się z kosztami wyższymi od całkowitej ceny samochodu. Podobnie sytuacja wygląda wówczas, gdy dojdzie do poważnej kolizji drogowej. Jej efektem mogą być uszkodzenia, które spowodują, że naprawa wozu będzie nieopłacalna. Czy jego złomowanie jest w tej sytuacji jedynym dostępnym rozwiązaniem?

Czytaj więcej

Jakie usługi pełni pomoc drogowa dla tirów?

1 komentarz

Bardzo dużą część samochodów, które poruszają się po drogach, stanowią tiry, które również raz na jakiś czas ulegają awariom. Naprawa pojazdów ciężarowych, które uległy awarii w trakcie trasy jest znacznie bardziej skomplikowania i utrudniona niż w przypadku aut osobowych. Z tego powodu do takich sytuacji drogowych przydzielane są zespoły złożone ze specjalnej ekipy pomocy drogowej. Taka pomoc wyposażona jest w specjalny sprzęt stworzony z myślą o ciężarówkach, a pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę w tym temacie. W tym artykule podpowiemy jakie usługi pełni pomoc drogowa dla tirów. 

Czytaj więcej

Jak sprzedać stary samochód? Czy sprzedaż samochodu do skupu ma senes?

Dodaj komentarz

Większość właścicieli pojazdów zdecyduje się w końcu na wymianę samochodu na nowy, lepszy lub po prostu bardziej wymarzony model. Zakup samochodu zazwyczaj wiąże się z dużą radością i satysfakcją. Niestety ze sprzedażą używanego pojazdu jest całkowicie odwrotnie. Bezowocne spotkania z potencjalnymi kupcami i długie oczekiwanie na finalizację transakcji psuje nastrój i staje się źródłem negatywnych emocji. Jak się bowiem okazuje, zdecydowanie łatwiej jest kupić nowy samochód, niż sprzedać nasz stary pojazd.

Czytaj więcej

Jak szybko sprzedać używany samochód?

Dodaj komentarz

Sprzedanie samochodu na pierwszy rzut oka nie jest dziś niczym trudnym. Rynek motoryzacyjny jest w końcu doskonale rozwinięty. Ponadto istnieje mnóstwo miejsc w których możemy umieszczać swoje ogłoszenia z tym związane i docierać do szerokiego grona potencjalnych nabywców z całego kraju. W rzeczywistości jednak często jest to znacznie bardziej skomplikowane i czasochłonne.

Czytaj więcej

Skup Aut Pomorskie, czyli Informator o skupach aut w woj. pomorskim - wybierz dla siebie najlepszą ofertę

Dodaj komentarz

Skup samochodowy to firma zajmującą się skupowaniem aut a następnie odsprzedawanie z zyskiem. Wiele osób kojarzy tego rodzaju firmy jako ostatnią deskę ratunku w przypadku, gdy nie uda nam się samodzielnie sprzedać auta. Opinia taka związana jest ze sporą liczbą nieuczciwych skupów, które starają się mocno zaniżać ceny pojazdów, by uzyskać jak najwyższy zysk przy ich odsprzedaży. Spora liczba osób poszukujących auta błędnie uważa również, ze w skupach znajdziemy jedynie przestarzałe i niesprawne auta, co jest całkowitą nieprawdą. Jednak, bez względu na jaki rodzaj transakcji ze skupem chcemy się zdecydować warto najpierw wiedzieć, jak szukać uczciwej firmy, które przedstawi ofertę uczciwą i satysfakcjonującą obie strony transakcji.

Czytaj więcej

Ford Focus skupiony w Gdańsku

Dodaj komentarz

Kupiliśmy egzemplarz forda focusa sedan z 2017 roku. Auto ma przejechane 59000 kilometrów i jest w doskonałym stanie technicznym. Serce samochodu to silnik benzynowy 1.6 Powershift. Auto kupiliśmy od pierwszego właściciela w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz.

Ford Focus skupiony w Gdańsku

Skupiliśmy auto KIA cee'd w Gdańsku

Dodaj komentarz

Skupiliśmy w dzielnicy Oliwa w Gdańsku nowe auto - KIA Cee'd z 2016 roku. Samochód posiada silnik o pojemności 1.6 litra i dysponuje mocą 130 koni mechanicznych. Zaletą tego auta jest przyjemnie działająca automatyczna skrzynia biegów. Kia jest w doskonałym stanie technicznym i beż żadnych wad lakierniczych.

Kia cee'd kupiona w Gdańsku

Jak sprzedać stary samochód?

Dodaj komentarz

Stary samochód stojący w garażu to niewątpliwie jeden z tych przedmiotów, który często spędza sen z powiek jego posiadaczowi. Zdarza się, że nie do końca mamy pomysł, co z nim zrobić i brakuje nam odwagi, żeby go sprzedać. Okazuje się jednak, że istnieje kilka opcji, dzięki którym możemy pozbyć się tego rodzaju ciężaru z naszego życia. Mowa tutaj przede wszystkim o złomowaniu oraz sprzedaży, które wbrew pozorom, mogą zakończyć się sukcesem.

Samochody w skupie aut za gotówkę Filar w Gdańsku

Czytaj więcej

Opel insignia kombi

Dodaj komentarz

W tym miesiącu jednym z samochodów, które udało się nam skupić jest Opel insignia kombi. Tym razem auto nabyliśmy w Gdańsku a dokładniej na terenie dzielnicy Wrzeszcz. Pojazd jest w czarnym kolorze i nie ma żadnych zarysowań. Jego pierwsza rejestracja miała miejsce w 2011 roku. Opel napędzany jest silnikiem o mocy 194 KM typu Diesel. Posiada manualną skrzynię biegów. Auto jest w pełni sprawne i nie wymaga żadnych napraw. Na żywo wypada jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Zapraszamy do kontaktu!

Opel skupiony w Gdańsku

BMW 318d Touring Edition

Dodaj komentarz

Jednym z ostatnich pojazdów, które udało nam się skupić jest BMW 318d Touring Edition. Pojemność silnika równa jest 1 995 cm3 a moc to aż 143 KM. W tym przypadku silnik napędzany jest dieslem. Pierwsza rejestracja samochodu miała miejsce w kwietniu 2010 roku. Auto posiada czarny, metaliczny kolor a jego stan techniczny oceniamy na bardzo dobry.

bmw skupione w skupautfilar

Sprzedaż używanych pojazdów dostawczych

Dodaj komentarz

Rynek samochodów używanych jest w naszym kraju rynkiem o sporym nasyceniu. Oznacza to, że samochodów używanych jest sporo i jeśli stajemy przed koniecznością sprzedaży własnego używanego pojazdu, to może być nam ciężko znaleźć nabywcę. Sytuacja jeszcze bardziej komplikuje się w przypadku aut dostawczych. Ich gabaryty, specyfika i cena sprawiają, że używany „dostawczak” jest trudny do zbycia w rozsądnej cenie.

sprzedaż samochodu dostawczego

Czytaj więcej

Ford Mondeo Turnier skupiony w Gdyni

Dodaj komentarz

W ostatnim czasie na terenie miasta Gdynia skupiliśmy samochód, posiadający 140KM oraz manualną skrzynię biegów, a mianowicie 5 osobowego Forda Mondeo Turnier z 2013 roku. Pojazd ten posiada silnik o pojemności 1 997 cm3 i jest napędzany olejem napędowym. Samochód pod względem wizualnym prezentuje się znakomicie. Biorąc pod uwagę jego sprawność techniczną, także nie możemy mu niczego zarzucić.

Ford Mondeo skupiony przes skup aut Filar w Gdyni

Skupiliśmy Skodę Praktik

Dodaj komentarz

Skupiliśmy w Gdańsku Skodę Praktik. Auto pochodzi od pierwszego właściciela, wyposażone jest w silinik o pojemności 1.598 cm³. Samochód jest bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Auto dostawcze zarejestrowane jest w Polsce jako 2 osobowe.

skoda praktik kupiona w gdańsku

Skupiliśmy w Gdańsku Audi S4 B5 z 2000 roku

Dodaj komentarz

Udało nam się odkupić doskonale zachowany samochód Audi S4 kombi. Pojazd prezentuje się znakomicie, jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Dla niewtajemniczony - S4 oznacza, że pod maską pracuje sześciu cylindrowy 2,7 litrowy motor, który generuje blisko 270 KM. Dzięki temu i napędowi 4x4 rodzinne kombi rozpędza się do 100 kilometrów w mniej niż 4 sekundy! Samochód kupiliśmy od 2 właściciela w Gdańsku.

skup audi s4 Gdańsk

Zakupiliśmy nowe auto - Nissan Terrano

Dodaj komentarz

Udało nam się okazyjnie kupić bardzo zadbany egzemplarz samochodu Nissan Terrano w Sopocie. Auto w kolorze beżowym, lakier bez rys. Nissan pochodzi z 2004 roku ma 3 litrowy silnik Diesla, który generuje 163 KM i napęd na cztery koła. Samochód skupiony od drugiego właściciela.

nissan terano 2004

skupiony nissan terrano II

zakup nissan terrano II wnętrze

BMW X5 skupione w Gdańsku

Dodaj komentarz

Na początku lutego udało nam odkupić pięknu SUV Bmw, model X5 od pierwszego właściciela w miejscowości Gdańsk. Pojemność skokowa tego auta to aż 2 979 cm3. Silnik dysponuje mocą 306 KM i momentem 400 Nm przy 1200-5000 obr/min. Taki motor pozwala auto rozpędzić się do 100 km/h już 6,8 sekundy. To imponujący wynik jak na SUV'a ważącego ponad 2 tony. Wnętrze samochodu jest bardzo zadbane i prezentuje się bardzo korzystnie dzięki szklanemu panoramicznemu dachu.

skup aut

auto skup

skup pojazdów pomorskie

Skup BMW serii 5 w Gdyni

Dodaj komentarz

Skupiliśmy bardzo zadbany egzemplarz BMW 520D Xdrive, pochodzący z 2013 roku. Auto posiada automatyczną hydrauliczną skrzynię biegów i silnik Diesla o pojemności 1 995 cm3, który legitymizuje się mocą 184 KM. Odkupione auto jest w kolorze czarnym i posiada jasną skórzaną tapicerkę. Samochód BMW serii 5 został skupiony w Gdynii.

bmw 520D Xdrive kupione w gdynii

skup bmw serii 5

bmw 520D Xdrive wnętrze, interior

Skoda Superb II skupiona w Gdańsku

Dodaj komentarz

Nasz auto skup odkupił ładnie zachowany egzemplarz perłowej Skody Superb. Auto wyposażone jest w silnik Diesla o pojemności 2 litrów, który dysponuje mocą 140 km. Wysoki moment obrotowy w połączeniu z 5 biegową skrzynią biegów sprawia że samochód dynamicznie przyśpiesza. Samochód jest z 2012 roku i został kupiony w salonie w Gdańsku.

skup skody superb

skoda superb perłowa

skoda superb II wnętrze

Skupione auto Volkswagen Touareg

Dodaj komentarz

Udało nam się odkupić bogato wyposażoną wersję Volkswagena Touareg I generacji. Samochód jest w kolorze czarnym, posiada jasną skórzaną tapicerkę. Skopione auto to wersja z silnikiem diesla o pojemności 2,5 litra, posiada moc 175 KM. Auto wyposażone jest w automatyczną skrzynię biegów DSG. Pojazd skupiliśmy w Gdańsku.

skup auta volkswagen touareg

skupione auto

skup auta volkswagen w gdańsku

Volkswagen Golf skupiony w Gdyni

Dodaj komentarz

W Gdyni nasz udało nam się odkupić ciemno szarego Volkswagena Golfa V Hatchback. Samochód pochodzi z 2005 roku i wyposażony jest w dynamiczny i trwały silnik diesel oznaczony symbolem 1.9 TDI. Ten typ silnika generuje 105 KM. Skupione auto jest w bardzo dobrym stanie mimo przebiegu ponad 200000 kilometrów.

skupiony volkswagen golf

volkswagen golf w gdyni

skup auta golf 5

Nowe auto skupione przez skupautfilar.pl!

Dodaj komentarz

Udało nam się kupić piękną wersję Volkswagena Phaeton w Gdańsku. Samochód jest bardzo bogato wyposażony, między innymi w skórzaną tapicerkę i automatyczną skrzynię biegów. Volkswagen Phaeton pochodzi z 2006 roku, posiada 3 litrowy silnik Diesla o mocy 224 KM. Skupione auto posiada stały napęd na cztery koła. Samochód będzie dostępny w naszym komisie w Gdańsku.

wnętrze skupionego volkswagena

skupiony volkswagen phaeton

używany volkswagen phaeton

Skup auta w Gdańsku

Dodaj komentarz

Nasz skup aut nabył piękny egzemplarz kultowego Mercedesa Klasy S W126. Samochód w stanie kolekcjonerskim nabyty został od osoby prywatnej w Gdańsku.

Posiada benzynowy silnik o mocy 185 KM (pojemność 2 800 cm3) i automatyczną skrzynię biegów. Mercedes ma piękny grafitowy lakier i welurową tapicerkę w doskonałym stanie. Skupione auto w ekspresowym tempie znalazło nowego nabywcę w Gdyni.

skup auta mercedes w126

skup samochodu mercedes w126

mercedes w 126 do kupienia

Nasz auto skup nabył nowy samochód!

Dodaj komentarz

Skupiliśmy beżową Kia Optima z 2012 roku w Gdańsku. Samochód jest bardzo zadbany, ma przejechane niecałe 50 tyś kilometrów. Kia optima posiada silnik diesla o pojemności 1700 cm3, który dysponuje mocą 136 KM. Auto ma świetną 6 stopniową automatyczną skrzynie biegów i skórzaną tapicerkę. Kia jest dostępna w naszym komisie samochodowym.

skupiona kia optima

kia optima na sprzedaż

kia optima auto skupione w Gdańsku

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Dodaj komentarz

Od czego rozpocząć przygotowania auta do sprzedaży? Mały remont, zwrócenie uwagi na estetykę, a przede wszystkim sprawność auta z pewnością podniesie wartość rynkową pojazdu. Lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej wskazują, że naprawa nieobciążających finansowo usterek, pomoże w korzystnej sprzedaży.

Estetyka i wizualna prezentacja

Decydując się na sprzedaż używanego auta, rozpocznijmy od spraw podstawowych, dokładnego umycia i posprzątania auta. Zaniedbany pojazd z pewnością zniechęci każdą zainteresowaną osobę. Brudne i źle wyglądające auto nie zachęca do zakupu. Jak podpowiada właściciel Skupu Aut - Istotną rolę odgrywa także wnętrze, wyprana i odświeżona tapicerka może znacznie podnieść ogólną wartość auta.

Czytaj więcej