Skup aut za gotówkę Pomorskie (Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Puck Rumia) | Tel.:  (+48) 505 605 705 | E-mail:  skupujemyauta@interia.pl

W tym miesiącu jednym z samochodów, które udało się nam skupić jest Opel insignia kombi. Tym razem auto nabyliśmy w Gdańsku a dokładniej na terenie dzielnicy Wrzeszcz. Pojazd jest w czarnym kolorze i nie ma żadnych zarysowań. Jego pierwsza rejestracja miała miejsce w 2011 roku. Opel napędzany jest silnikiem o mocy 194 KM typu Diesel. Posiada manualną skrzynię biegów. Auto jest w pełni sprawne i nie wymaga żadnych napraw. Na żywo wypada jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Zapraszamy do kontaktu!

Opel skupiony w Gdańsku

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!
Jarosław Malec

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.