Skup aut za gotówkę Pomorskie (Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Puck Rumia) | Tel.:  (+48) 505 605 705 | E-mail:  skupujemyauta@interia.pl

W ostatnim czasie na terenie miasta Gdynia skupiliśmy samochód, posiadający 140KM oraz manualną skrzynię biegów, a mianowicie 5 osobowego Forda Mondeo Turnier z 2013 roku. Pojazd ten posiada silnik o pojemności 1 997 cm3 i jest napędzany olejem napędowym. Samochód pod względem wizualnym prezentuje się znakomicie. Biorąc pod uwagę jego sprawność techniczną, także nie możemy mu niczego zarzucić.

Ford Mondeo skupiony przes skup aut Filar w Gdyni

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!
Jarosław Malec

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.