Skup aut za gotówkę Pomorskie (Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Puck Rumia) | Tel.:  (+48) 505 605 705 | E-mail:  skupujemyauta@interia.pl
Dodaj komentarz

Każdy, kto chce sprzedać swój wysłużony samochód, oczekuje szybkiej i bezpiecznej transakcji. Nie zawsze jednak wszystko przebiega po myśli właściciela pojazdu. Zdarza się, że na ogłoszenie wystawione w Internecie długo nikt nie odpowiada, albo zgłasza się potencjalny nabywca, któremu zależy na znacznej obniżce ceny, co dla właściciela auta jest po prostu nieopłacalne. Oddając auto do komisu, również trzeba liczyć się z długim czasem oczekiwania na finał transakcji. Wobec tego, czy istnieje metoda, która pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, jaki trzeba włożyć w samodzielną sprzedaż pojazdu? Coraz więcej kierowców przekonuje się, że warto w tym celu skorzystać z usług skupu aut. Czy to pewny sposób na szybką i bezpieczną sprzedaż samochodu?

Skup aut Wielkopolska

Jakie są zalety sprzedaży samochodu w skupie aut?

Skupy aut wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą sprzedać swój pojazd w krótkim czasie w korzystnej cenie. Większość z nich, tak jak na przykład Skup Aut za gotówkę Poznań, płaci za samochód właśnie gotówką lub przelewem już w dniu zawarcia umowy. Pracownicy skupów rzetelnie wyceniają każdy pojazd i proponują cenę odpowiadającą aktualnej jego wartości. Tym sposobem można uniknąć negocjacji cen i ich zaniżania, co często ma miejsce w przypadku samodzielnej sprzedaży auta lub transakcji w komisie.

Ogromną zaletą współpracy ze skupem aut jest oszczędność czasu. Aby sprzedać auto w skupie, nie trzeba wystawiać ogłoszeń w Internecie lub w gazetach, kontaktować i spotykać się z potencjalnymi klientami. Wystarczy podać adres, pod który mają przyjechać pracownicy skupu, aby podpisać umowę i odebrać samochód.  

Jak przebiega szybka sprzedaż samochodu w skupie aut?

Chcąc sprzedać samochód w skupie aut, należy zadzwonić do wybranej firmy i udzielić podstawowych informacji o aucie. Pracownicy skupów dokonują wyceny na postawie stanu technicznego, roku produkcji, modelu, marki i wyposażenia. Nie bez znaczenia pozostaje stan wizualny, historia serwisowania czy pochodzenie auta. Następnie dochodzi do spotkania obu stron, ostatecznej wyceny pojazdu, przygotowania umowy kupna-sprzedaży i jej podpisania. Firmy wypłacają należność w wygodnej dla klienta formie - gotówką lub przelewem na konto i zabierają auto własnym transportem. Dzięki współpracy ze skupem aut można sprzedać samochód nawet w 1 dzień od zgłoszenia takiej potrzeby. 

auto skup Środa Wielkopolska

Czy w skupie aut można bezpiecznie sprzedać samochód?

Skupy aut są legalnie działającymi firmami, których wiarygodność można sprawdzić w rejestrze CEIDG. W relacjach z klientami kierują się przepisami prawa. Każdą transakcję przeprowadzają na podstawie umowy kupna-sprzedaży, która właścicielowi pojazdu daje pewność, że otrzyma zapłatę. Pomagają też w wyrejestrowaniu auta w miejskich wydziałach komunikacji. Sprzedaż samochodu w skupie aut, zarówno sprawnego, jak i uszkodzonego, jest więc w pełni bezpieczna.

Wpisz komentarz
Nie jesteś zalogowany ( Zarejestruj się )
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!
Jarosław Malec

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.