Skup aut za gotówkę Pomorskie (Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Puck Rumia) | Tel.:  (+48) 505 605 705 | E-mail:  skupujemyauta@interia.pl
Dodaj komentarz

Taksówki na stałe wrosły w krajobraz ulic polskich miast. To z kolei oznacza, że zawód taksówkarza cieszy się sporą popularnością, a legendy o wysokich zarobkach w tej branży mają w sobie sporo prawdy. Na polski rynek weszły nawet międzynarodowe przedsiębiorstwa, do których należy chociażby Uber. Od tradycyjnych korporacji taksówkarskich różnią się one tym, że zapewniają swoim kierowcą sporą swobodę w dobrze dni i godzin pracy. Ile można zarobić jako taksówkarz i czy praca na tym stanowisku jest w ogóle opłacalna?

Praca kierowcy Uber z OnlyGo

Ile może zarobić kierowca Ubera?

Uber cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród klientów, jak i wśród osób poszukujących pracy. Oferuje on swoim kierowcom sporą swobodę, pozwalając jednocześnie na satysfakcjonujące zarobki. Jak się bowiem okazuje, pracując jedynie ok. 20 godzin tygodniowo, w Uberze można zarobić ok. 1800 zł miesięcznie. Zarobki te powiększają się sukcesywnie wraz ze wzrostem liczby godzin, poświęconych na pracę. Nic dziwnego, że niektórzy kierowcy mogą zarabiać nawet 5000 zł. Jest to już kwota, która może zrobić wrażenie. Trzeba jednak pamiętać, że Uber pobiera prowizję od zarobionej gotówki. Więcej informacji o warunkach zatrudnienia znaleźć można na stronie Partner Uber, Bolt Bielsko Biała. Biuro kierowców - zacznij pracę w Onlygo!, należącej do oficjalnego partnera Uber w naszym kraju.

Partner Uber Bielsko Biała

Jak wygląda praca w Uber?

Każdy kierowca Uber musi liczyć się z koniecznością odprowadzenia prowizji od swoich zarobków. Odliczyć od nich należy również koszty, związane z codzienną eksploatacją samochodu, jego ubezpieczeniem i serwisem. Jeśli kierowca chce działać samodzielnie, musi również prowadzić własną działalność gospodarczą, co z kolei wiąże się z koniecznością opłacenia adekwatnych składek i podatków. Odliczając również kwotę prowizji, kierowca otrzymuje ok. 30% zarobków. Rzetelne i aktualne informacje na temat zarobków w firmie Uber, znaleźć można na stronie OnlyGo.

W jaki sposób można zostać kierowcą Ubera?

Aby zostać kierowcą Ubera, należy mieć ukończone 20 lat i posiadać ważne prawo jazdy przez minimum rok. Konieczne będzie również zaświadczenie o niekaralności oraz zaświadczenie lekarskie i psychologiczne, poświadczające brak przeciwwskazań do pracy w zawodzie. Jeśli kierowca chce pracować na własną rękę, musi również założyć działalność gospodarczą. Jak przeczytać można na stronie https://onlygo.pl/blog/jak-zostac-kierowca-uber, warto skorzystać z pomocy firmy OnlyGo – partnera firmy Uber w Polsce. Na oficjalnej stronie firmy pozyskać można wszystkie istotne informacje, związane z zatrudnieniem jako kierowca Uber. Warto wiedzieć jednak, że praca na takim właśnie stanowisku przynosi szereg wymiernych korzyści, jak chociażby elastyczny czas pracy, satysfakcjonujące zarobki oraz ciekawe wyzwania zawodowe, połączone z możliwością poznania wyjątkowych ludzi, korzystających na co dzień z dedykowanej Uberowi aplikacji.

 

Wpisz komentarz
Nie jesteś zalogowany ( Zarejestruj się )
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!
Jarosław Malec

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.