Skup aut za gotówkę Pomorskie (Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Reda Puck Rumia) | Tel.:  (+48) 505 605 705 | E-mail:  skupujemyauta@interia.pl

Od czego rozpocząć przygotowania auta do sprzedaży? Mały remont, zwrócenie uwagi na estetykę, a przede wszystkim sprawność auta z pewnością podniesie wartość rynkową pojazdu. Lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej wskazują, że naprawa nieobciążających finansowo usterek, pomoże w korzystnej sprzedaży.

Estetyka i wizualna prezentacja

Decydując się na sprzedaż używanego auta, rozpocznijmy od spraw podstawowych, dokładnego umycia i posprzątania auta. Zaniedbany pojazd z pewnością zniechęci każdą zainteresowaną osobę. Brudne i źle wyglądające auto nie zachęca do zakupu. Jak podpowiada właściciel Skupu Aut - Istotną rolę odgrywa także wnętrze, wyprana i odświeżona tapicerka może znacznie podnieść ogólną wartość auta.

Zwróćmy uwagę na porysowaną karoserię, bardzo złe wrażenie mogą zrobić również odstające listwy. Pamiętajmy, że przy niewielkich zarysowaniach możemy w łatwy i niedrogi sposób zminimalizować ich widoczność. Dzięki tak drobnym zabiegom auto będzie wyglądało na dużo młodsze, niż jest w rzeczywistości.

Problematyczna jest również korozja, nic tak nie odstrasza nowych nabywców jak widocznie działanie korozji. Przy niegroźnych pęcherzykach szlifowanie, może okazać się naprawdę skuteczne. Przy planowaniu remontu warto przeanalizować wszystkie koszty i zastanowić się czy mają one realną szansę zwrócić się podczas sprzedaży. Warto wziąć pod uwagę, całościowe koszty, gdyż pamiętajmy, że przygotowanie auta do sprzedaży to nie tylko poprawienie walorów estetycznych.

Detale a korzystna cena auta

Trzeba przygotować się na fakt, że każdy używany samochód będzie miał usterki, które będą podlegać wymianie. Istotna sprawność pojazdu, często zdarza się, że niepokojące odgłosy to wina stabilizatora, koszt wymiany to zaledwie kilkadziesiąt złotych, wyeliminowanie niepokojących odgłosów może pomóc w sprzedaży auta, to samo tyczy się świszczących klocków hamulcowych.

Świecące lampi kontrolne mogą być bardzo drażniące dla potencjalnego kupca, zadbajmy więc o usunięcie przyczyn. Sprawdźmy poziom poziom płynów eksploatacyjnych - oleju, płynu chłodzącego czy hamulcowego. Zadbanie o te podstawowe sprawy pomoże wynegocjować korzystną dla nas cenę.

Klienci o nas

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z skupem aut Filar. Jestem pod wrażeniem sprawnego działania firmy, błyskawicznej reakcji na zgłoszenie, życzliwego i rzetelnego podejścia do klienta. Transakcja sfinalizowana od ręki, formalności ograniczone do minimum, a cena satysfakcjonująca. Polecam!
Jarosław Malec

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.